Vloženo 30.9.2018 

V sobotu 20. října zamykáme! 

Za dlouhou sezónou uděláme tečku třetí říjnovou sobotu v kempu U Trojice v Českém Krumlově.

Datum konání: sobota 20. října 2018

 Zdravíme kapitány, háčky i ostatní porcelán, zkrátka celý vodácký lid a zveme na tradiční podzimní splutí spojené se zamčením řeky. Pro ty, co jezdí pravidelně, to bude stará vesta, ale pro nové účastníky zopakujeme základní údaje o organizaci akce.

Sraz je opět kolem desáté hodiny v KEMPU KRUMLOV (U Trojice). Zde bude probíhat příjemná zábava a setkání po sezóně. Bude otevřen i kiosek kempu se základními potřebami v pořadí rum, zelená, pivo, klobása, možná i něco jiného, necháme se překvapit. WC bude také otevřeno.

Kdo může, nechť přinese svůj hudební nástroj, ať je na startu veseleji a vodník Pivoňka se svou vodnicí si mohou, jak je jejich zvykem, před plavbou ještě zatančit.

Po všech nezbytných přípravách lodí a výstroje nastane okolo čtvrt na dvanáct slavnostní akt zamčení řeky spojený s pasováním nových háčků a následně se půjde na vodu. Čeká nás 12 km klidně proudící vody, což jsou asi dvě hodiny plavby.

Zastávka U Milana v kempu je dobrovolně povinná, oheň bude hořet a gril bude rozpálen. Klasicky tu bývá čočkovka, palačinky, klobásy, možná krkovička, uvidíme, jak se Milan pochlapí. Kdo chcete, vezměte si i vlastní špekáčky.

Skončíme u našeho kiosku pod jezem ve Zlaté Koruně. Kiosek budeme mít otevřený a těšit se můžete na grilované sele!!!

K organizaci: půjčení vybavení objednávejte předem, nejdéle v pátek. K dispozici veškeré vybavení tak, jak jste zvyklí. Cena je 100,-Kč za osobu. Odvoz lidí ze Zlaté Koruny, kde budete moci zaparkovat, je zajištěn a v ceně. I dopravu je ale třeba objednat předem.

Celou akci pořádáme v rámci našeho sdružení iVltava.cz