Vltavu zamykáme jako obvykle týden po Krumlovském vodáckém maratonu. Letos tedy termín vychází na sobotu 19tého října.

Sraz je opět kolem desáté hodiny v kempu Krumlov (U Trojice). Setkáme se po sezóně a ještě stihnme vše probrat, než Vltavu zamkneme. Bude otevřen i kiosek kempu se základními potřebami v pořadí rum, zelená, pivo, klobása... 

Po všech nezbytných přípravách lodí a výstroje v 11:15 řeku uzamkneme a vyplujeme na jednu z posledních letošních štrek. 

Zastávka U Milana v kempu je dobrovolně povinná, oheň bude hořet a gril bude rozpálený. Očekávejte obvyklou čočkovku, palačinky, klobásy, krkovici, hodně piva a rumu. Kdo chcete, vezměte si vlastní dlabanec.

Skončíme u našeho kiosku pod jezem ve Zlaté Koruně. Kiosek opět vybavený obvyklým sortimentem a samozřejmě grilované sele!!! První odkrajování kolem půl páté:-)

K organizaci: půjčení lodí objednávejte předem, nejdéle v pátek. K dispozici veškeré vybavení tak, jak jste zvyklí. Na místě míváme něco navíc, ale nespoléhejte na to. Cena je 100,-Kč za osobu a platí se i neobsazená místa. Odvoz řidičů ze Zlaté Koruny, kde budete moci zaparkovat, je zajištěn a v ceně. I dopravu je ale třeba objednat předem.

Volejte na obvyklé telefonní číslo 608 12 13 12

Celou akci pořádáme v rámci našeho sdružení iVltava.cz