Aktualizace 1.10.2020 

Stejně jako maraton, letošní odemykání v dubnu a spoustu dalších akcí, i zamykačku jsme museli zrušit. Příští rok se snad už zase podaří.

24.9.2020

I letos zamykáme týden po maratonu. Tentokrát v sobotu 17tého října.

Jako obvykle se těšíme v 10:00 v kempu Krumlov (U Trojice). Setkáme se po sezóně a ještě stihneme vše probrat, než Vltavu zamkneme.

 

Bude otevřen i kiosek kempu se základními potřebami v pořadí rum, zelená, pivo, klobása... 

Po všech nezbytných přípravách lodí a výstroje v 11:15 řeku uzamkneme a vyplujeme na jednu z posledních letošních štrek. 

Zastávka U Milana v kempu je dobrovolně povinná, oheň a gril, no samozřejmě😉 Očekávejte obvyklou čočkovku, palačinky, klobásy, krkovici, hodně piva a rumu. Kdo chcete, vezměte si vlastní dlabanec.

Skončíme u našeho kiosku pod jezem ve Zlaté Koruně. Kiosek opět vybavený vším potřebným a samozřejmě obvyklé grilované sele!!! První odkrajování kolem půl páté:-)

K organizaci: půjčení lodí objednávejte předem, nejdéle v pátek. K dispozici veškeré vybavení tak, jak jste zvyklí. Na místě míváme něco navíc, ale nespoléhejte na to. Cena je 100,-Kč za osobu a platí se i neobsazená místa. Odvoz řidičů ze Zlaté Koruny, kde budete moci zaparkovat, je zajištěn a v ceně. I dopravu je ale třeba objednat předem.

Objednání lodí, informace apod volejte jako vždy 608 12 13 12

Celou akci pořádáme v rámci našeho sdružení iVltava.cz