Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem,nebo vyplněním objednávkového formuláře. Je-li potřebný materiál ve Vámi zvoleném termínu volný, předběžně jej zarezervujeme a zašleme Vám (poštou nebo e-mailem) cenovou kalkulaci, ve které je Vaše objednávka přesně vyčíslena a jsou zde uvedeny podrobnosti pro zaplacení 50%tní zálohy na zapůjčení. Záloha je splatná do jednoho týdne ode dne doručení kalkulace. Po jejím obdržení je materiál rezervován závazně. Není-li záloha zaplacena v době splatnosti, vybavení uvolníme pro další zájemce. Zálohu lze zaplatit převodem, poštovní poukázkou, nebo v hotovosti u nás v půjčovně. Objednávku lze i po zaplacení zálohy upravovat, výše zálohy se tím nemění. Pokud je termín vypůjčení kratší než týden ode dne objednání, zálohu nevyžadujeme. Zbytek ceny za vypůjčení je doplacen hotově při podpisu smlouvy o pronájmu v den převzetí.

Protože při objednávání vzniká celá řada variant odvislých od Vašich požadavků a možností naší půjčovny a my se snažíme všechna Vaše přání beze zbytku vyplnit, upřednostňujeme telefonický kontakt.

Předávání lodí: objednané lodě s příslušenstvím si můžete vyzvednout u nás ve skladu v areálu letiště České Budějovice, nebo daleko pohodlněji přímo na místě, kde plánujete plavbu zahájit. Stačí si přiobjednat dopravu (viz. ceník) a my Vám na místo vyplutí vše připravíme. Při předávání je sepsána smlouva o pronájmu a zaplacena cena za pronájem popř. její doplatek po odečtení zálohy. Při vracení funguje stejný postup - buď nám vypůjčený materiál vrátíte zpět do skladu, nebo si ho vyzvedneme v místě, kde sjíždění ukončíte. Máte-li zaplacenou dopravu na start, je vyzvednutí zdarma.