Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem,nebo vyplněním objednávkového formuláře. Je-li potřebný materiál ve Vámi požadovaném termínu volný, předběžně jej zarezervujeme a zašleme Vám (poštou nebo e-mailem) cenovou kalkulaci ve kterém je Vaše objednávka přesně vyčíslena a jsou zde uvedeny podrobnosti pro zaplacení 50%tní zálohy na zapůjčení.Záloha je splatná do jednoho týdne ode dne doručení kalkulace. Po jejím obdržení je materiál rezervován závazně, není-li však záloha zaplacena v době splatnosti, vybavení je uvolněno pro další zájemce.Zálohu lze zaplatit převodem, poštovní poukázkou, nebo v hotovosti. Objednávku lze i po zaplacení zálohy upravovat, výše zálohy se tím nemění. Pokud je termín vypůjčení kratší než týden ode dne objednání, zálohu nevyžadujeme.Zbytek ceny za vypůjčení je doplacen hotově při podpisu smlouvy o pronájmu v den převzetí.

Protože při objednávání vzniká celá řada variant odvislých od Vašich požadavků a možností naší půjčovny a my se snažíme všechna Vaše přání beze zbytku vyplnit, upřednostňujeme telefonický kontakt.

Předávání lodí: objednané lodě s příslušenstvím si můžete vyzvednout u nás ve skladu v areálu letiště České Budějovice, nebo daleko pohodlněji přímo na místě, kde chcete plavbu zahájit. Stačí si přiobjednat dopravu (viz. ceník) a my Vám vše přivezeme až na místo vyplutí. Při předávání je sepsána smlouva o pronájmu a zaplacena cena za pronájem popř. doplatek zálohy. Při vracení funguje stejný postup - buď nám vypůjčený materiál vrátíte zpět do skladu, nebo si ho vyzvedneme v místě, kde sjíždění ukončíte. Máte-li zaplacenou dopravu na start, je vyzvednutí již zdarma.

Cenová kalkulace ve formátu .doc ke stažení zde