Ahoj:-)

Půjčujeme na Vltavě rafty, kánoe a vodácké vybavení. Již dvacet let jsme tu pro Vás od rána do večera, od pondělí do neděle. Naleznete u nás nejen běžný vodácký sortiment, ale i vybavení na vodu o něco divočejší, než jsou vltavské jezy.

S námi špatně neuděláte, nejsme jen "další půjčovnou"

  • Kvalitní vybavení - používáme neopotřebované výrobky renomovaných českých výrobců vodáckého vybavení Robfin, Hiko, Gumotex, Železný, TNP, Agama, Galasport a dalších.
  • Úplný servis - dopravou a předáním vybavení naše služby nekončí. Dostanete od nás veškeré aktuální informace a rady, jak si splutí co nejlépe užít. Když se něco pokazí, nebudeme daleko. Jsme u vody stále s Vámi.
  • Aktivně se podílíme na dění kolem řeky - v rámci sdružení iVltava.cz organizujeme každoroční Odemykání a Zamykání Vltavy. Pravidelně dvakrát ročně se zúčastňujeme čištění Vltavy, kdy na starosti máme úsek ze Zlaté Koruny do Boršova. Jsme členy Spolku půjčoven a kempů na řece Vltavě, který se stará o všeobecný servis pro vodáckou veřejnost: nástupní a výstupní místa, informační tabule, odpadkové koše na břehu, vydávání map, zřizování tzv. Trauma bodů apod.
  • Dlouholetá zkušenost s půjčováním lodí - půjčovnu jsme založili a začali provozovat v roce 2002.