Výlet se třídou na vodu patří mezi nejoblíbenější vzpomínky většiny studentů. Naše půjčovna raftů a kánoí pro Vás za výhodných podmínek zajistí, lodě, příslušenství a instruktory pro sjíždění Vltavy.

Zázemí vybudované kolem řeky a občanská vybavenost na dosah v kombinaci s množstvím památek a úchvatnou přírodou dělají z Vltavy ideální terén pro pořádání školních výletů či kurzů. Nízká obtížnost splouvání, zrekonstruované, přímo pro rekreační sjíždění zbudované propusti v jezech Vám zajistí bezpečnou plavbu. Studenti se pod dohledem našich instruktorů seznámí s řekou a se základy vodáctví. Na vodě lépe poznají své spolužáky i sami sebe a odnesou si spoustu pěkných vzpomínek a veselých zážitků.

Fotogalerie

Vodácký výlet pro Vás připravíme kompletně, tedy Vaším úkolem bude pouze dopravit se na smluvené místo vyplutí. Tam na Vás již budou čekat vybavená plavidla a případně i naši instruktoři. Vybaveným plavidlem rozumíme pádla, vesty, barely a další případné bezpečnostní prvky. Zbývá jen poslechnout si úvodní školení a hurá vyrážíme! Po doplutí si od vás zase vše převezmeme. Nezáleží, kam dojedete, ani kdy. Na místě a čase vracení materiálu se buď dohodneme předem, nebo nám zavoláte ve chvíli, kdy Vám to bude vyhovovat.

Školní výlety pořádáme vždy v květnu, červnu a září.

Při organizování školních výletů úzce spolupracujeme s některými kempy podél řeky a pro naše klienty zajišťujeme výhodnější ceny za ubytování a stravování.

Zapůjčení kalkulujeme tak, aby cena za pronájem při plném obsazení plavidel vycházela  na osobu a den 150,-Kč.  V této ceně zajistíme úplný servis, tedy plavidlo vybavíme vším potřebným, dopravíme na začátek plavby a vyzvedneme v cíli splouvání. Vybavení připravíme na určeném místě dle potřeb skupiny a není potřeba se již o nic starat. Při pořádání školních kurzů používáme pouze vesty s novým evropským atestem ISO 12402-5. Zajistíme samozřejmě školeného vodáckého průvodce. Cena za 1 den průvodcovství je 2000,-Kč

Větší skupiny v případě zájmu přepravíme 45ti místným busem.

Pro pedagogický dozor jsou místa v lodi zajištěna zdarma. Vždy na 12 žáků jedno místo v raftu, nebo na kánoi.