Naše půjčovna je vybavena rafty Colorado, Hobit, Pulsar, kánoemi Samba,Pálava, Baraka, Yukon a plastovými kajaky Bert a Coosa. Půjčovné za lodě zahrnuje pádla podle počtu osob, manipulační šňůru, lanko se zámkem k zajištění lodí přes noc a u nafukovaček navíc pumpu. Ke každému plavidlu lze doobjednat veškeré příslušenství jako jsou vesty, barely atd. Pujčíte si u nás i vybavení pro sjíždění náročnějších vodáckých terénů.

Rafty

Colorado 360

Colorado 360 je čtyřmístná verze populárního raftu. Díky ideální "rodinné" velikosti a výborné stabilitě je vhodný pro pohodlné a bezpečné splouvání po našich řekách. 29 kg vážící člun je stejně jako šestimístné Colorado určený až do WW IV.

Cororado 360

Colorado 450

Nejoblíbenější a nejznámější český raft jak pro prázdninové putování po řece, tak i pro sjíždění divokých vod až do stupně WW IV. Je dlouhý 4,5 metru a široký 1,6 metru. Člun je určen maximálně pro 6 osob. 

Cororado 450

Hobit 365

Loňská novinka v naší půjčovně. Pětimístný uzavřený raft pro 4 - 5 osob. Ideální na vícedenní splouvání i s bagáží.

raft Robfin Hobit 350

Hobit 400

Symetrický raft pro 7 osob se samovylévací funkcí. Navržen a vyroben jako rychlý, prostorný a lehký raft určený pro rekreační plavbu na našich i zahraničních řekách. Pro začátečníky i zkušené posádky, kdy se všichni podílejí na ovládání člunu.

raft Robfin Hobit 400

Hobit 465

 Ještě prostornější varianta oblíbeného raftu pro 9 osob.

 

Kánoe

Samba 2

Klasická plastovka pro dvě osoby, která Vás bezpečně dopraví do cíle Vaší plavby. Už se nemusíte bát zvrhnutí, tolik častého u ostatních kánoí. Samby jsme do naší půjčovny zvolili právě pro výtečnou stabilitu, odolnost a nepotopitelnost.

Kánoe Samba

Samba 3

Klasická plastovka pro tři osoby, která Vás bezpečně dopraví do cíle Vaší plavby. Je ještě stabilnější, než ve dvoumístné verzi. Samby jsme do naší půjčovny zvolili právě pro výtečnou stabilitu, odolnost a nepotopitelnost.

Kánoe Samba

 

Yukon

Naše nejoblíbenější dvoumístná nafukovačka:-) Na divokou vodu vhodná až do obtížnosti WW 4.  Nosnost 350 kg a mimořádný prostor pro uložení bagáže umožňuje využití této lodě pro několikadenní splouvání. Pro začátečníky ideální, naprosto stabilní plavidlo nejen na Vltavu. Nejlepší volba na sjíždění alpských řek!

Kánoe Yukon

 

Baraka

4,1 m dlouhá, 23 kg vážící samovylévací kánoe určená pro turistiku i divokou vodu. Má výborné jízdní vlastnosti a nejlepší výbavu ve své kategorii. Loď je pohodlná, bezpečná, stabilní a dostatečně rychlá. Stejně jako Yukon je to výborná loď na zdolávání peřejnatých alpských řek!

Kánoe Baraka

 

Pálava

Kanoe Pálava je známá nafukovací kanoe vhodná pro sportovní sjezdy řek a vodní turistiku. Pálava nabízí dostatek prostoru pro dvě osoby i s výbavou na několik dní plavby. Sportovní zakleknutí zajišťuje dokonalý kontakt s lodí i v peřejích do stupně WW III Pálavu doporučujeme pro kombinované sjíždění horního i dolního toku Vltavy - kanoi po sjetí horního úseku jednoduše sfouknete a převezete pohodlně sbalenou (rozměry sbalené Pálavy jsou zhruba 60 x 40 x 30 cm a váží 18 kg), odpadnou Vám tak náklady na převoz lodí přes Lipno. Pálava si v ničem nezadá s klasickou laminátovou, nebo plastovou kánoí, je o polovinu lehčí a lze ji pro svou stabilitu doporučit pro začínající vodáky.

Kánoe Pálava

 

 

Kajaky

Bert

Všestraný univerzální kajak pro začátečníky i pokročilé. Vhodný i pro ty kteří si chtějí jízdu na něm nejprve vzoušet. Velmi dobře ovladatelný, maximálně spolehlivý. Posunovatelná sedačka umožňuje změnu těžiště a připraví víc místa při vícedenním sjíždění, kdy vodák veze bagáž.

Kajak Bert

Jackson kayak Coosa

Netradiční způsob rybolovu si můžete vyzkoušet na americkém kajaku, vyvinutém speciálně pro rybáře. Bez obav ho lze používat všude tam, kde je povolen lov ryb z loděk. VIDEORECENZE

Jackson kayak Coosa

neoprenový WW+ komplet

Neoprenový WW+ komplet je určený pro vodáky vyznávající sjíždění vod o něco divočejších, než je Vltava. Výborně se ale hodí i na běžné řeky v chladnějším období roku, kdy je potřeba udržet se v teple při nižších teplotách. Neopren tzv. Long John a neoprenové botičky Vás ochrání před teplotním šokem při nechtěném opuštění raftu nebo kánoe a částečně tlumí nárazy při styku s kameny v řece. Pohodlná plovací vesta Hiko X-treme je vyrobená dle nové evropské normy ISO 12402-5 a svým výtlakem je určená do extrémních podmínek. Navíc je ještě opatřena bezpečnostním popruhem, který nedovolí nechtěné vyklouznutí z vesty. Komplet obsahuje také pohodlnou vodáckou bundu a nastavitelnou přilbu.

Neoprenový WW+ komplet

Příslušenství

vesty dětská vesta minibarel 3L barel 50L

pádla házecí pytlík