26.2.2021

Jarní vodácké akce u nás na jihu už své termíny mají, ale jejich konání zatím s jistotou potvrdit nemůžeme.

27 března Odemykání Lužnice v Suchdole nad Lužnicí

17 dubna Odemykání Vltavy v Českém Krumlově

24 dubna Jarní splutí Malše v Římově

Vzhledem k zpřísnění vládních nařízení platných od 1. března a dalšímu prodloužení nouzového stavu o měsíc je prakticky jisté, že Lužnici letos neodemkneme. Další termíny jsou sice také ohrožené, ale prozatím s nimi počítáme. Obvyklé informace k jejich organizaci zveřejníme tedy až několik dní před termínem.

1.1.2021

I když tomu aktuální čísla neodpovídají, věříme, že nákaza už začne v příštích měsících definitivně ustupovat a my se zase začneme vídat na vodě🙂 Po trochu deštivém a na vodu štědrém létě jsme se z podzimních akcí  stihli potkat naposledy na Malši začátkem září a další setkání nám již epidemiologická situace nedovolila. Jarní splouvání a odemykačky plánujeme v obvyklých termínech, které během února s ohledem na aktuální podmínky upřesníme.

Hodně štěstí a zdravé proplutí novým rokem!

Aktualizace 1.10.2020 

Tak zase všechno jinak😰 Maraton se letos nakonec nejede. Současná, včera přijatá opatření bohužel jeho uskutečnění neumožní...

Slabou útěchou je, že voda v sobotu poteče stejná, jako kdyby se maraton konal😉

Těšíme se na devátý říjen 2021!

 

23.9.2020

Krumlovsky vodacky maraton

Zatím se zdá, že krumlovský maraton s jistými omezeními proběhne. V článku přinášíme bližší informace převzaté z webu maratonu

Aktualizace 1.10.2020 

Stejně jako maraton, letošní odemykání v dubnu a spoustu dalších akcí, i zamykačku jsme museli zrušit. Příští rok se snad už zase podaří.

24.9.2020

I letos zamykáme týden po maratonu. Tentokrát v sobotu 17tého října.

Jako obvykle se těšíme v 10:00 v kempu Krumlov (U Trojice). Setkáme se po sezóně a ještě stihneme vše probrat, než Vltavu zamkneme.

 

30.8.2020

Jarní události kolem koronaviru nám nedovolily užít si Malši před startem sezóny a přesto, že nákaza zatím není zdaleka zažehnána, máme možnost vypravit se bez omezení v obvyklém termínu druhou zářijovou sobotu.